Toastify (8.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Top
bg: Връх

en: Error
bg: Грешка

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Color
bg: Цвят

en: Duration
bg: Период
