Toastify (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Error
ja: エラー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Custom
ja: カスタム

en: Warning
ja: 警告

en: Color
ja: 色

en: Position
ja: ポジション

en: Duration
ja: 期間

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Direction
ja: 方向
