Toastify (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Center
ne: केन्द्र

en: Top
ne: माथि

en: Error
ne: त्रुटि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Direction
ne: दिशा
