Toastify (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Center
pt: Central

en: Top
pt: Superior

en: Error
pt: Erro

en: Bottom
pt: Inferior

en: Custom
pt: Personalizado

en: Warning
pt: Aviso

en: Color
pt: Cor

en: Position
pt: Posição

en: Duration
pt: Duração

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Direction
pt: Direção

en: Primary color
pt: Cores primárias

en: Color 2
pt: Cor 2

en: Duration (ms)
pt: Duração (ms)

en: Close button
pt: Botão fechar
