Toastify (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Error
he: שגיאה

en: Bottom
he: למטה

en: Custom
he: מותאם

en: Warning
he: אזהרה

en: Color
he: צבע

en: Position
he: מיקום

en: Duration
he: משך

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Direction
he: כיוון
