Toastify (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Center
hr: Centar

en: Error
hr: Greška

en: Bottom
hr: Dno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: Duration
hr: Trajanje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Direction
hr: Smjer
