Toastify (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Top
mn: Дээд

en: Error
mn: Алдаа

en: Bottom
mn: Доод

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл
