Toastify (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Error
my: အမှား

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
