Toastify (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Error
nl: Fout

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Color
nl: Kleur

en: Position
nl: Positie

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Direction
nl: Richting

en: Primary color
nl: Primaire kleur

en: Color 2
nl: Kleur 2

en: Progress bar color
nl: Kleur van de voortgangsbalk

en: Error settings
nl: Foutinstellingen

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
