Toastify (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Center
fa: وسط

en: Top
fa: بالا

en: Error
fa: خطا

en: Bottom
fa: پایین

en: Custom
fa: سفارشی

en: Warning
fa: هشدار

en: Color
fa: رنگ

en: Position
fa: موقعیت

en: Duration
fa: مدت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Direction
fa: جهت
