Toastify (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Status
fr: État

en: Center
fr: Centre

en: Top
fr: Haut

en: Error
fr: Erreur

en: Bottom
fr: Bas

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Warning
fr: Avertissement

en: Color
fr: Couleur

en: Duration
fr: Durée

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Horizontal position
fr: Position horizontale

en: Primary color
fr: Couleur primaire

en: Color 2
fr: Couleur 2

en: Progress bar color
fr: Couleur de la barre de progression

en: Duration (ms)
fr: Durée (ms)

en: Secondary color
fr: Couleur secondaire

en: Admin theme
fr: Thème de l'administration
