Toastify (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Error
ta: பிழை

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Color
ta: நிறம்

en: Position
ta: இடம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Direction
ta: திசை
