Toastify (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Error
tr: Hata

en: Bottom
tr: Alt

en: Custom
tr: Özel

en: Warning
tr: Uyarı

en: Color
tr: Renk

en: Position
tr: Konum

en: Duration
tr: Süre

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Direction
tr: Yön
