Toastify (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Center
ar: المركز

en: Top
ar: الأعلى

en: Error
ar: خطأ

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصص

en: Warning
ar: تحذير

en: Color
ar: اللون

en: Position
ar: الوضع

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Direction
ar: الاتجاه
