Toastify (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Top
ka: ზედა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
