Toastify (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Center
lt: Centras

en: Top
lt: Viršus

en: Error
lt: Klaida

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Color
lt: Spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Duration
lt: Laikas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Direction
lt: Kryptis
