Toastify (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Error
uk: Помилка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Custom
uk: Власний

en: Warning
uk: Попередження

en: Color
uk: Колір

en: Position
uk: Позиція

en: Duration
uk: Тривалість

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Horizontal position
uk: Горизонтальна позиція

en: Direction
uk: Напрям

en: Color 2
uk: Колір 2

en: Gravity
uk: Тяжіння

en: Admin theme
uk: Адміністративна тема
