TOC API (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Template
sr: Шаблон

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
