TOC API (2.0.1-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Template
bg: Шаблон

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове
