TOC API (2.0.1-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Advanced
it: Avanzate

en: Full
it: Completo

en: Allowed HTML tags
it: Elementi HTML consentiti

en: Simple
it: Semplice

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -
