TOC API (2.0.1-rc1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Full
te: పూర్తి

en: Allowed HTML tags
te: ఈ HTML ట్యాగులు అనుమతిస్తాం

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
