TOC API (2.0.1-rc1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Back to top
uk: Нагору

en: Advanced
uk: Розширені

en: Template
uk: Шаблон

en: Full
uk: Повністю

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Display in block
uk: Відображати в блоці

en: Simple
uk: Просте

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Back to top label
uk: Ярлик «Повернутися в початок»

en: Numbering prefix
uk: Префікс нумерації

en: Numbering separator
uk: Роздільник нумерації

en: Numbering suffix
uk: Суфікс нумерації

en: Example modules
uk: Модулі-приклади

en: Options (YAML)
uk: Опції (YAML)
