TOC API (2.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML
