TOC API (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi
