TOC API (2.0.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Template
cs: Šablona

en: Full
cs: Celé

en: Allowed HTML tags
cs: Povolené HTML značky

en: Simple
cs: Jednoduché

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -
