TOC API (2.0.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Full
eo: Kompleta

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
