TOC API (2.0.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Full
eu: Osoa

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: Display in block
eu: Bistaratu blokean

en: Simple
eu: Sinplea

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
