TOC API (2.0.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Full
fi: Kokonainen

en: Allowed HTML tags
fi: Sallitut HTML-tagit

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
