TOC API (2.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Full
ka: სრული

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები
