TOC API (2.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
