TOC API (2.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Allowed HTML tags
ku: تاگەکانی هـ.ت.م.ل. ـی ڕێگاپێدراو

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
