TOC API (2.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Template
lt: Šablonas

en: Full
lt: Pilnas

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Simple
lt: Paprastas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
