TOC API (2.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती
