TOC API (2.0.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Full
nl: Volledig

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Header settings
nl: Kop-instellingen

en: Options (YAML)
nl: Opties (YAML)
