TOC API (2.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Template
tr: Şablon

en: Full
tr: Tam

en: Allowed HTML tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri

en: Simple
tr: Basit

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -
