TOC API (2.0.2-rc1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Allowed HTML tags
bn: অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে
