TOC API (2.0.2-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Advanced
cy: Uwch

en: Allowed HTML tags
cy: Tagiau HTML a ganiateir
