TOC API (2.0.2-rc1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Advanced
hi: विकसित

en: Template
hi: फर्मा

en: Allowed HTML tags
hi: स्वीकृत एच.टी.एम.एल. टैग

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: UUID
hi: युयुआइङी
