TOC API (2.0.2-rc1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Advanced
hr: Napredno

en: Template
hr: Predložak

en: Allowed HTML tags
hr: Dopuštene HTML oznake

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
