TOC API (2.0.2-rc1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: General settings
ms: Seting umum

en: Allowed HTML tags
ms: Tag HTML yang dibenarkan

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -
