TOC API (2.0.2-rc1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Back to top
pl: Do góry

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Template
pl: Szablon

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: Display in block
pl: Wyświetl w bloku

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły

en: Header settings
pl: Ustawienia nagłówka
