TOC API (2.0.2-rc1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML

en: About
ug: ھەققىدە
