TOC API (2.0.1-rc1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Advanced
ar: متقدم

en: Template
ar: القالب

en: Full
ar: كامل

en: Allowed HTML tags
ar: وسوم إتش.تي.إم.إل المسموح بها

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: UUID
ar: المعرف UUID
