TOC API (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
