TOC API (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Allowed HTML tags
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML ཡི་མཚན་བྱང

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: About
bo: གསལ་བཤད
