TOC API (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Back to top
fa: بازگشت به بالا

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Template
fa: قالب

en: Full
fa: کامل

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: Simple
fa: ساده

en: Table of Contents
fa: فهرست مطالب

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Example modules
fa: ماژول‌های نمونه
