TOC API (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Template
gl: Modelo

en: Full
gl: Completo

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -
