TOC API (8.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
