TOC API (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
