TOC API (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Back to top
ru: Наверх

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Template
ru: Шаблон

en: Full
ru: Полный

en: Allowed HTML tags
ru: Допустимые HTML-теги

en: Display in block
ru: Отображать в блоке

en: Simple
ru: Простой

en: Table of Contents
ru: Таблица содержимого

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Back to top label
ru: Ярлык «Вернуться в начало»

en: Numbering prefix
ru: Префикс нумерации

en: Numbering separator
ru: Разделитель нумерации

en: Numbering suffix
ru: Суффикс нумерации

en: Example modules
ru: Пример модулей
